Přejít na obsah
Dotazy a e-maily vyřizujeme v pracovní dny Po–Pá. O víkendu na zprávy odpovídáme následující pracovní den.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420777269473
potravinyruskeeshop@gmail.com
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Kontakty
Napište nám
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
PŘIPRAVENÉ JÍDLO
Saláty
Pirožky
TĚSTOVINY, OBILOVINY
Těstoviny a Instantní jídla
Obiloviny
Otruby
ČOKOLÁDOVÉ VÝROBKY
Čokolády a čokoládové tyčinky
Bonboniéry
Bonbony na váhu
MLÉČNÉ VÝROBKY
Kysané mléčné výrobky
Kysané mléčné nápoje
Sýry
MASNÉ VÝROBKY A KONZERVY
Klobásy a párky
Špeky a uzeniny
Dušené maso
Masové paštiky
RYBÍ VÝROBKY A KONZERVY
Červený a černý kaviár
Rybí konzervy
Sušené ryby
v sáčcích
,
na váhu
Uzené, solené a nakládané ryby
Nakládané ryby
,
Uzené a solené ryby na váhu
Pomazánky z ryb a rybí kaviár
KONZERVACE
Nakládané a sušené houby
Hotové polévky
Nakládané okurky
Nakládaná rajčata
Nakládané zelí
Lilková pomazánka a cuketová
Nakládaná a konzervovaná zelenina
Marinované mořské řasy
SLADKÉ VÝROBKY
Chalva a kozinaki
Želé bonbóny a sladkosti
Zefír
Dorty a zákusky
Kukuřičné tyčinky
Kondenzované mléko
Zavařeniny
Med
Sirupy
MRAŽENÉ VÝROBKY
Pelmeně
Vareniky
Mražené chlebové výrobky
Ryby a mořské plody
Ovoce a houby
Sladké mražené výrobky
Zmrzlina
,
Sladké tvarůžky
,
Mražené dorty
OMÁČKY, KOŘENÍ A OLEJE
Majonézy
Omáčky
Adžika
,
Křen
,
Hořčice
,
Omáčky Kinto
,
Omáčky Mimino
Koření
Oleje, esence a ocet
PEKAŘSKÉ VÝROBKY
Sušenky a sladkosti
Sušenky
,
Ovesné sušenky
,
Chak-chak
,
Choko Pie
,
Sladké ořechy
Perníky
Preclíky a oplatky
Oplatkové dorty
,
Oplatkové listy na dort
,
Oplatky
,
Preclíky
Sladké suchary a košíčky
Křehké chlebíčky
Chléb
Slané snacky
Suchariky
,
Chipsy
SEMÍNKA
NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE
Bylínky
Čaje a čekanka
Greenfield
,
Tess
,
Impra
,
Krasnodarský čaj ruční sběr
,
Ostatní
,
Čekanka
Džusy a ovocné nápoje
Šťáva
,
Ovocné kissely
,
Ovocné želé
Sycené limonády
Kvas
Minerální vody
ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
Piva
Vína
Šumivá vína
Brandy
Vodka
SUŠENÉ OVOCE A OŘECHY
VLASY
Šampony
Kondicionéry, balzámy a masky
Oleji na vlasy
Henna a basma
OLEJE
Éterické oleje
PÉČE O ZUBY
Zubní pasty
Zubní prášek
MÝDLO
HŘEJIVÉ A LEČIVÉ MASTIČKY
BYLINNÁ LÉKÁRNIČKA
Přírodní sirupy
Mumio doplněk stravy
Doplňky stravy
Olej v kapslích
Tinktura
Balzám na rty
Ostatní
Hořčičné obklady
AKUPUNKTURA A MASÁŽNÍ DOPLNKY
SAUNOVÉ DOPLNKY
SOLI DO KOUPELE
PÉČE O RUCE A NOHY
Krém na ruce
Krém na nohy
Dětské krémy
TVÁŘ
Krémy na obličej
Hlína na obličej
Masky na obličej
HRAČKY A STOLNÍ HRY
TĚLOVÉ KRÉMY, BALZÁMY A PEELINGY
KUCHYNSKÉ POTŘEBY
Napařovací hrnec "Mantovarka"
Elektrické spotřebiče
Výrobník na výrobu pelmeni
Litinové nádobí
Grilování
VELIKONOCE
Obchodní podmínky
Kontakty
Značky
Columbia
Fila
Nike
Storm
Suunto
Přihlášení
Více
Domů
/
MASNÉ VÝROBKY A KONZERVY
/
Klobásy a párky
Nejprodávanější
Uzená klobása Kyjevská 320g
Skladem
(7 ks)
Kód:
17403
169 Kč
Salám s krůtím masem Lackmann cca 350g
Skladem
(6,432 ks)
Kód:
16755
206,50 Kč
Salám smažený domácí s játry Berger cca 370g
Skladem
(3,527 kg)
Kód:
15903
173,90 Kč
Sušené uzené vepřové uši s česnekem Family Farm 150g
Skladem
(13 ks)
Kód:
14802
115 Kč
Sušené uzené vepřové uši s pepřem Family Farm 150g
Skladem
(4 ks)
Kód:
14436
115 Kč
Sušené uzené vepřové uši Family Farm 150g
Skladem
(10 ks)
Kód:
14433
115 Kč
Salám ukrajinský smažený Berger cca 370g
Skladem
(5,223 kg)
Kód:
13945
173,90 Kč
Salám hovězí Lackmann cca 270g
Skladem
(2,318 kg)
Kód:
13170
178,20 Kč
Salám syrokopčenyj braunšvajgskaja 250g
Skladem
(5 ks)
Kód:
4641
169 Kč
Salám syrokopčeny Moskevský Lackmann 250g
Skladem
(1 ks)
Kód:
2952
189 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
21
položek celkem
Výpis produktů
Doktorský hovězí salám Lackmann 450g
Skladem
(5 ks)
215 Kč
/ ks
Detail
Kód:
2914
Doktorský salám k svačině Lackmann 475g
Skladem
(34 ks)
169 Kč
/ ks
Detail
Kód:
2387
Doktorský salám Lackmann 750g
Skladem
(25 ks)
255 Kč
/ ks
Detail
Kód:
2384
Lovecké klobásky Černý kaban Lackmann 300g
Skladem
(24 ks)
169 Kč
/ ks
Detail
Kód:
2916
Párky dětské Lackmann 300g
Skladem
(10 ks)
115 Kč
/ ks
Detail
Kód:
2381
Salám hovězí Lackmann cca 270g
Skladem
(2,318 kg)
178,20 Kč
/ kg
Měrná cena:
660 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 270g
Kód:
13170
Salám Ivuška Lackmann 350g
Skladem
(8 ks)
189 Kč
/ ks
Detail
Kód:
843
Salám koňakový servelat Lackmann 275g
Skladem
(10 ks)
169 Kč
/ ks
Detail
Kód:
816
Salám Krakovský klassik 400g
Skladem
(27 ks)
189 Kč
/ ks
Detail
Kód:
1511
Salám s krůtím masem Lackmann cca 350g
Skladem
(6,432 ks)
206,50 Kč
/ ks
Měrná cena:
590 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
16755
Salám smažený domácí s játry Berger cca 370g
Skladem
(3,527 kg)
173,90 Kč
/ kg
Měrná cena:
470 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
15903
Salám syrokopčeny Moskevský Lackmann 250g
Skladem
(1 ks)
189 Kč
/ ks
Detail
Kód:
2952
Ovládací prvky výpisu
Načíst 9 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
21
položek celkem
Nahoru
Kamenný obchod
Bubenečská 283/10, Praha 6-Dejvice
Doprava zdarma Wolt
při nákupu nad 1100 Kč
Odesíláme přes Zásilkovnu
Na pobocku, do Z-boxu nebo prímo na adresu
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz