Přejít na obsah
Dotazy a e-maily vyřizujeme v pracovní dny Po–Pá. O víkendu na zprávy odpovídáme následující pracovní den.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420777269473
potravinyruskeeshop@gmail.com
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Kontakty
Napište nám
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
PŘIPRAVENÉ JÍDLO
Saláty
Pirožky
TĚSTOVINY, OBILOVINY
Těstoviny a Instantní jídla
Obiloviny
Otruby
ČOKOLÁDOVÉ VÝROBKY
Čokolády a čokoládové tyčinky
Bonboniéry
Bonbony na váhu
MLÉČNÉ VÝROBKY
Kysané mléčné výrobky
Kysané mléčné nápoje
Sýry
MASNÉ VÝROBKY A KONZERVY
Klobásy a párky
Špeky a uzeniny
Dušené maso
Masové paštiky
RYBÍ VÝROBKY A KONZERVY
Červený a černý kaviár
Rybí konzervy
Sušené ryby
v sáčcích
,
na váhu
Uzené, solené a nakládané ryby
Nakládané ryby
,
Uzené a solené ryby na váhu
Pomazánky z ryb a rybí kaviár
KONZERVACE
Nakládané a sušené houby
Hotové polévky
Nakládané okurky
Nakládaná rajčata
Nakládané zelí
Lilková pomazánka a cuketová
Nakládaná a konzervovaná zelenina
Marinované mořské řasy
SLADKÉ VÝROBKY
Chalva a kozinaki
Želé bonbóny a sladkosti
Zefír
Dorty a zákusky
Kukuřičné tyčinky
Kondenzované mléko
Zavařeniny
Med
Sirupy
MRAŽENÉ VÝROBKY
Pelmeně
Vareniky
Mražené chlebové výrobky
Ryby a mořské plody
Ovoce a houby
Sladké mražené výrobky
Zmrzlina
,
Sladké tvarůžky
,
Mražené dorty
OMÁČKY, KOŘENÍ A OLEJE
Majonézy
Omáčky
Adžika
,
Křen
,
Hořčice
,
Omáčky Kinto
,
Omáčky Mimino
Koření
Oleje, esence a ocet
PEKAŘSKÉ VÝROBKY
Sušenky a sladkosti
Sušenky
,
Ovesné sušenky
,
Chak-chak
,
Choko Pie
,
Sladké ořechy
Perníky
Preclíky a oplatky
Oplatkové dorty
,
Oplatkové listy na dort
,
Oplatky
,
Preclíky
Sladké suchary a košíčky
Křehké chlebíčky
Chléb
Slané snacky
Suchariky
,
Chipsy
SEMÍNKA
NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE
Bylínky
Čaje a čekanka
Greenfield
,
Tess
,
Impra
,
Krasnodarský čaj ruční sběr
,
Ostatní
,
Čekanka
Džusy a ovocné nápoje
Šťáva
,
Ovocné kissely
,
Ovocné želé
Sycené limonády
Kvas
Minerální vody
ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
Piva
Vína
Šumivá vína
Brandy
Vodka
SUŠENÉ OVOCE A OŘECHY
VLASY
Šampony
Kondicionéry, balzámy a masky
Oleji na vlasy
Henna a basma
OLEJE
Éterické oleje
PÉČE O ZUBY
Zubní pasty
Zubní prášek
MÝDLO
HŘEJIVÉ A LEČIVÉ MASTIČKY
BYLINNÁ LÉKÁRNIČKA
Přírodní sirupy
Mumio doplněk stravy
Doplňky stravy
Olej v kapslích
Tinktura
Balzám na rty
Ostatní
Hořčičné obklady
AKUPUNKTURA A MASÁŽNÍ DOPLNKY
SAUNOVÉ DOPLNKY
SOLI DO KOUPELE
PÉČE O RUCE A NOHY
Krém na ruce
Krém na nohy
Dětské krémy
TVÁŘ
Krémy na obličej
Hlína na obličej
Masky na obličej
HRAČKY A STOLNÍ HRY
TĚLOVÉ KRÉMY, BALZÁMY A PEELINGY
KUCHYNSKÉ POTŘEBY
Napařovací hrnec "Mantovarka"
Elektrické spotřebiče
Výrobník na výrobu pelmeni
Litinové nádobí
Grilování
VELIKONOCE
Obchodní podmínky
Kontakty
Značky
Columbia
Fila
Nike
Storm
Suunto
Přihlášení
Více
Domů
/
ČOKOLÁDOVÉ VÝROBKY
Čokolády a čokoládové tyčinky
Bonboniéry
Bonbony na váhu
Nejprodávanější
IRIS TIMOSHA
Skladem
(2,334 ks)
Kód:
17385
39 Kč
Alenka mléčná čokoláda 150g
Skladem
(45 ks)
Kód:
17373
165 Kč
Mléčná čokoláda Fabrika Imeni Krupskoj 85g
Skladem
(18 ks)
Kód:
17358
125 Kč
MIŠKA KOSOLAPYJ bonbony medový griliáš
Skladem
(1,372 kg)
Kód:
17246
69 Kč
JELLY želé bonbóny s ovocnou šťávou
Momentálně nedostupné
(0,392 kg)
Kód:
17210
32 Kč
Dezert suflé s příchutí panna cotty a malin Bonjour Konti 232g
Skladem
(6 ks)
Kód:
17174
95 Kč
Hořká čokoláda 80% Perfection Raxat 100g
Skladem
(1 ks)
Kód:
17168
110 Kč
ŠVESTKY LIPSKI s vlašskými ořechy
Skladem
(1,523 ks)
Kód:
17043
49 Kč
Tyčinka hematogen klasický ME2U 33g
Skladem
(44 ks)
Kód:
16941
28 Kč
ČERNOMOROČKA bonbóny s rumovou příchutí v kakaové polevě
Skladem
(8,008 ks)
Kód:
16635
39 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
75
položek celkem
Výpis produktů
MÁTOVÁ KARAMEL
Skladem
(2,518 ks)
26 Kč
/ ks
Měrná cena:
260 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
10447
MEČTA karamel Rot-Front
Skladem
(3,408 ks)
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
390 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 100g
Kód:
5771
METEORIT čokoládo-ořechové bonbony
Skladem
(5,136 ks)
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
390 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 100g
Kód:
2732
MILKY SPLASH bonbony s mléčnou naplní
Skladem
(2,761 kg)
32 Kč
/ kg
Měrná cena:
320 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 100g
Kód:
1076
MIŠKA KOSOLAPYJ bonbony medový griliáš
Skladem
(1,372 kg)
69 Kč
/ kg
Měrná cena:
690 Kč / 1 kg
Detail
Kód:
17246
MIŠKA KOSOLAPYJ bonbony z mandle a oplatky
Skladem
(1,996 ks)
69 Kč
/ ks
Měrná cena:
690 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 100g
Kód:
1064
Mlečná čokoláda Bubble Roshen 80g
Skladem
(24 ks)
42 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5036
Mléčná čokoláda Fabrika Imeni Krupskoj 85g
Skladem
(18 ks)
125 Kč
/ ks
Detail
Kód:
17358
Mléčná čokoláda Kazakhstan 100g
Skladem
(31 ks)
89 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5962
Mlečná čokoláda Roshen 43g
Skladem
(2 ks)
25 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5030
MONT-BLANC ASSORTI čokoládové bonbony
Skladem
(5,884 ks)
59 Kč
/ ks
Měrná cena:
590 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 100g
Kód:
4569
MOSKVIČKA karamel v čokoládě
Skladem
(1,734 ks)
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
390 Kč / 1 kg
Detail
CENA JE UVEDENÁ ZA 100g
Kód:
1013
Ovládací prvky výpisu
Načíst 12 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 7.
1
5
7
75
položek celkem
Nahoru
Kamenný obchod
Bubenečská 283/10, Praha 6-Dejvice
Doprava zdarma Wolt
při nákupu nad 1100 Kč
Odesíláme přes Zásilkovnu
Na pobocku, do Z-boxu nebo prímo na adresu
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz